Attila Korkmaz motiváciu nepotrebuje: Hovorte mi pán milionár, pretože ja to vyhrám!

Zdroj: OKTAGON MMA

Šestnásť elitných bojovníkov, každý s rovnakou víziou. Prvý marcový víkend štartuje exkluzívne druhé vydanie unikátneho projektu Tipsport Gamechanger. O status MMA kráľa ľahkej divízie na starom kontinente a rozprávkovú finančnú odmenu zabojujú zástupcovia dvanástich rôznych národností. Na absolútny vrchol sa môže dostať iba jeden z nich.

Vo svojom talóne má opasky organizácii NCFC, Respect FC i European Beatdown. Kam počas svojej profesionálnej kariéry Attila Korkmaz (14-7) prišiel, tam zanechal dojem. „Hovorte mi pán milionár, pretože ja to vyhrám,“ nepochybuje o svojich schopnostiach účastník kvalitne obsadenej pyramídy: „Na karte je šestnásť bojovníkov a ja všetkých zničím. Motiváciu nepotrebujem, za všetkým je tvrdá disciplína. Hodlám turnaj vyhrať, prehru neprijímam.“

Držiteľ čierneho opasku v brazílskom jiu-jitsu je povestný tvrdosťou a nezlomnosťou. Hoci má na konte sedem prehier, pred časovým limitom ho dokázal skoliť jediný protivník. „Je mi cťou reprezentovať Turecko. Chcem ostatných inšpirovať a trénovať, aby som predviedol, čo je možné dosiahnuť. Sme národ bojovníkov,“ hrdo konštatuje dnes už na nemeckej pôde usadený autor troch knokautov a rovnakého počtu submisií.

Reprezentant berlínskeho Spitfire Gym sa popri športových povinnostiach naplno venuje aj zamestnaniu. „Pracujem na plný úväzok. Som softwarový inžinier. Hovorím o sebe, že som zápasník, ktorý má pod čapicou. Každý môj pohyb je vypočítaný,“ snaží sa charakterizovať samého seba. Prípadná výhra v projekte Tipsport Gamechanger by mu zmenila život: „Finančná výhra je doposiaľ najvyššia v Európe. Pomohol by som rodine a predovšetkým mame, ktorá mi obetovala celý svoj život. Chcem sa jej odvďačiť.“

Muž s výstižnou prezývkou „The Fearless“ nastúpi v prvom kole proti šampiónovi ľahkej divízie OKTAGON MMA Ronymu Paradeiserovi (18-8). Popri zvučných menách konkurentov sa však sústredí iba sám na seba. „Bude to najväčšia výzva môjho života, ale bude stáť za to. Nebojím sa ničoho, som pripravený. Len nech si niekto niečo skúsi, každý z nich dostane výprask,“ nebojácne posiela odkaz rivalom Attila Korkmaz.  

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk