Apollo hodlá byť naďalej sexi a zarábať na OnlyFans: Kozmu som porazil, rozhodca sledoval iný zápas

Zdroj: Instagram.com/leandroapolloofficial

Leandro Silva (26-11) čelil v osemfinále turnaja Tipsport Gamechanger gréckemu zápasníkovi Andreasovi Michailidisovi (15-6), na ktorého nestačil a prehral na body. Už o týždeň sa na podujatí Oktagon 46 uskutoční semifinále miliónovej pyramídy, v ktorom sa opäť objaví aj obľúbený Apollo, avšak iba v rezervnom súboji.

Brazílsky zápasník, ktorý je známy aj svojimi vysokými ambíciami, sa v najnovšom rozhovore pre Ruik.cz vyjadril k budúcej kariére v klietke, ale poodhalil aj zdroj svojho pasívnemu príjmu, ktorý mu zabezpečuje účet na OnlyFans. Práve túto platformu využíva mnoho ženských bojovníčiek na veľmi slušné privyrobenie si popri športe.

„Založil som si účet na Only Fans a pridávam tam nejaké fotky a videá. Môžete ma tam sledovať za 15 dolárov mesačne. Viem, že keď budem starší, moje svaly ochabnú, ale teraz som slobodný, nemám deti a hodlám byť stále sexy. Only Fans je môj pasívny príjem, pretože Apollo chce peniaze,“ znelo vyjadrenie rodáka z Južnej Ameriky na kontroverznú tému.

Leandro je tak zrejme prvým zápasníkom OKTAGON MMA, ktorého môžu ľudia na spomenutej platforme sledovať. Okrem toho sa priznal, že veľmi rád skúša nové veci. Fanúšikovia ho mohli dávnejšie vidieť aj vo vankúšovej bitke. Okrem toho sa venuje tiež hudobnej kariére. „Počas môjho cestovania po svete som napísal už mnoho pesničiek. Mojou motiváciou pre písanie skladieb je posielanie odkazov do vesmíru. Čoskoro budem vydávať piesne aj v angličtine a v španielčine,“ informoval zápasník, ktorý počas svojej kariéry pôsobil aj v prestížnom UFC.

Rodák zo Sao Paula sa už koncom septembra stretne v spomínanom rezervnom zápase Tipsport Gamechanger s Marcelom Grabinskim (23-8). Jeho kvalít si je vedomý, no do súboja s 32-ročným Nemcom chce ísť pozitívne naladený: „Grabinski je vynikajúci bojovník. Myslím si, že náš zápas bude vzrušujúci pre všetkých fanúšikov. Všetci môžu počítať s tým, že som pripravený na vojnu. Kryštáľovú guľu nemám a neviem, ako duel dopadne, no váha ide dobre a naozaj sa teším.“

Po konci sledovanej miliónovej pyramídy by sa opäť rád stretol v dueli s Davidom Kozmom (32-12), ktorého podľa svojich slov porazil: „Myslím si, že odveta s Kozmom by bola skvelá, pretože som ho porazil, ale rozhodca sledoval asi iný zápas. Každopádne by to bolo super.“

Zdroj: Ruik.cz