Alex Cverna kritizuje nové známosti Karlosa Vémolu: Zmenil sa! Nech si dá pozor na…

Zdroj: Instagram.com/cvernaa

Alex Cverna (10-2) nie je pre fanúšikov bojových športov žiadnym neznámym menom, keďže na scéne pôsobí už dlhé roky. Už čoskoro ho čakajú hneď dva titulové bitky v ťažkej váhe. Prvý na turnaji RFA x IAF proti Yevheniimu Orlovovi (8-1) a druhý pod hlavičkou ECA x Hexagone, kde zabojuje proti Princovi Aounallahovi (17-11).

Už 48-ročný zápasník je stále aktívny a najnovšie sa objavil v podcaste na YouTube kanáli Willy Cao. V ňom sa vyjadroval k viacerým témam spojeným s jeho životom, minulosťou, športom, ale napríklad aj ku vzťahu s Karlosom Vémolom (36-7). Obaja borci boli dlhoročnými kamarátmi, ktorí spolu trénovali a na svojej ceste bojovými športami sa vzájomne podporovali. Podľa Alexa sa však situácia zmenila.

Ikonický veterán domácej scény sa údajne veľmi zmenil a môžu za to najmä jeho noví priatelia. Podľa Cvernu nevidia na „Terminátorovi“ nič iné, iba jeho slávu. „Zmenila sa mu hlavne povaha. Mal som teraz nejaké zápasy a on mi sľúbil, že ma príde podporiť, ale vy**al sa na mňa a neprišiel ani na jeden. Vyhovoril sa na nezmysly. Už ma proste se**e. On vie, že som jeho kamarát a spravil som toho preňho skutočne veľa. Určite viac ako on pre mňa. Vlastne ani neviem, či niekedy pre mňa niečo spravil,“ vravel zápasník ťažkej divízie Cverna.

Český ťažkotonážnik sa vyjadril aj k spomínaným novým známostiam Karlosa Vémolu: „Nemám ich vôbec rád. Je na nich vidieť faloš. Tí ľudia za ním neprídu, keď bude v nepríjemnej situácii a bude potrebovať pomoc. Hovorí sa, že hore sa šplhá, ale dolu spadneš rýchlo. Nech si teda radšej dá pozor, pretože falošní kamaráti vás iba chvália. Som zvedavý, kto ho podrží, keď prehrá dôležitý zápas. Alex Cverna však podotkol, že Terminátora“ má stále rád a berie ho ako kamaráta, ktorých nemení.

Zdroj: YouTube.com/WillyCao