Aj legendárny Karlos Vémola má svoju cenu: Za akú sumu by išiel zápasiť do Clash of the Stars?

OKTAGON MMA

Karlos Vémola (36-7) je nepochybne jedným z najväčších priekopníkov česko-slovenského MMA. Vie, aké to je zápasiť proti tým najlepším, no oproti niektorým bojovníkom či trénerom nemá na kontroverznú organizáciu Clash of the Stars, ktorá ponúka množstvo bizarných súbojov, až taký negatívny názor. Teraz dokonca prezradil, za akú cenu by sa tam predstavil.

„Terminátorová“ bohatá profesionálna kariéra sa pomaly, ale isto blíži ku svojmu koncu. Podľa známych informácii ho čakajú už len dva duely. Najskôr sa koncom decembra na podujatí OKTAGON 51 postaví proti Samuelovi Krištofičovi (16-6) a derniéru by mal absolvovať na budúci rok v odvete zápasu storočia proti Attilovi Véghovi (33-9-2).

Čo bude ale potom? V hre sú viaceré alternatívy. Popri užívaní si zaslúženého dôchodku sa môže vydať na trénerskú či manažérsku dráhu, no variantou sú takisto exhibičné zápasy. Práve na tie sa zameriava populárna organizácia Clash of the Stars. Uvidíme tam niekedy hviezdneho rodáka z Olomouca?

„Nikto tam nevie bojovať. Nikto. Klobúk dole ale za to, že majú fanúšikov. Bol som sa tam aj s ostatnými MMA borcami pozrieť a musím uznať, že ľudí to baví. Až sme sa navzájom pýtali, či nás niekto niekedy tak nahlas podporoval. Kričí tam päťtisíc ľudí,“ vyjadril sa legendárny Vémola v rozhovore Haná jede naživo, ktorého prepis ponúkol portál iSport.cz, a ďalej prezradil svoju cenu: „Keď mi dá Clash osem miliónov korún (pozn. red. približne 330-tisíc eur), pôjdem tam do klietky. Pokojne proti všetkým Kotlárovcom. Jedného po druhom alebo všetkých naraz. Za osem miliónov mi to bude jedno.“

Zdroj: Haná jede naživo, iSport.cz, Autor: Kamil Schreiber